Чому світ повинен побоюватися Китаю: житель Гонконгу зробив тривожну заяву про коронавірус

Спалах коронавірусу COVID-19, жертвами якого вже стали 1383 людини, показав, що Китай контролює міжнародні організації.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву “Апострофу” зробив житель Гонконгу 30-річний Джон Ау.Loading...

Чоловік упевнений, що епідемія коронавірусу впливає на відносини Гонконгу і Пекіна, які і без неї були напруженими: “Я думаю, що захворювання допоможе протесту Гонконга. Перш за все, вірус послаблює Китай. Зростання їх економіки сповільнився ще до появи хвороби, але зараз фабрики закриті, міста заблоковані, і китайська економіка терпить збитки. Якщо Китай стане слабшим, його вплив на Гонконг не буде таким сильним”.

Джон Ау підкреслив, що коронавірус показав слабкість гонконгського уряду – влада повільно закриває кордон з Китаєм. Місцевий житель пояснює це тим, що мером Гонконгу керують люди з Пекіна, Керрі Лам (глава адміністрації Гонконгу) боїться розгнівати Китай.

“Крім того, спалах хвороби показав, що Китай контролює міжнародні організації. Всесвітня організація охорони здоров’я не надто критикує зараз Китай. Вона дуже повільно реагує на хворобу. Це показує китайський вплив у світі, і його зростання. Інші країни повинні зупинити це, тому що це загрожує безпеці світу. Коронавірус вже продемонстрував, що Китай дуже небезпечний”, – сказав житель Гонконгу.

Німецькі вчені провели дослідження і з’ясували, що коронавірус затримується на поверхні речей так само довго, як і інші відомі коронавіруси. Він може залишатися на предметах до 9 днів (вірус кору, наприклад, не більше двох годин). Боротися з вірусом слід з допомогою дезінфекції. Для неї необхідні розчини етилового спирту, перекису водню або гіпохлориту натрію. Якщо обробити ними поверхню предметів, то вірус зникне.

В Японії зафіксована перша смерть від коронавірусу COVID-19 – загинула 80-річна жінка.

«Укрпошта» тимчасово призупинила відправку всіх видів посилок в Китай через скорочення кількості авіарейсів в країну, охоплену епідемією коронавіруса.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/14/chomu-svit-povynen-poboyuvatysya-kytayu-zhytel-gonkongu-zrobyv-tryvozhnu-zayavu-pro-koronavirus/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя