Нові судді Конституційного суду України складуть присягу 5 листопада

Конституційний суд України складається з 18 суддів — Нові судді Конституційного суду України складуть присягу 5 листопада
Конституційний суд України складається з 18 суддів
Присягу складатимуть судді Галина Юровська та Петро Філюк Об этом сообщает tp0322.in.ua со ссылкой на СМИ.


Спеціальне пленарне засідання Конституційного суду України, на якому новопризначені судді Галина Юровська та Петро Філюк складуть присягу судді, заплановано на 5 листопада 2019 року.


Про це інформує портал Судова влада України.


«Відповідно до статті 148 Конституції України суддя Конституційного Суду України набуває повноважень з дня складення ним присяги на спеціальному пленарному засіданні Конституційного суду України. Спеціальне пленарне засідання Суду зі складення присяги новопризначеними суддями Конституційного суду України заплановано на 5 листопада 2019 року», — йдеться в повідомленні.


Як повідомлялося, на ХVІІ позачерговому з’їзді суддів України, який відбувся 29-30 жовтня 2019 року, за результатами таємного голосування призначено двох суддів Конституційного суду України – Петра Філюка та Галину Юровську.


До слова, у «Слузі народу» запропонували свого представника у Конституційному суді.


Конституційний суд України складається з 18 суддів — по шість призначаються президентом, Верховною радою та з’їздом суддів України.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/incidents/novi-suddi-konstituciynogo-sudu-ukrajini-skladut-prisyagu-5-listopada-637286.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя