Кропивницький: окрім переможців "Громадського бюджету-2020" профінансують і низку інших проектів

Кропивницький: окрім переможців "Громадського бюджету-2020" профінансують і низку інших проектів

Сьогодні, 10 жовтня, у міськраді Кропивницького оголосити проекти-переможці "Громадського бюджету-2020". Об этом сообщает wek.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Уже четвертий рік поспіль ми проводимо конкурс. І це досить гарна ініціатива. Завдяки активності кропивничан у місті уже реалізували десятки цікавих проектів" , – зазначив секретар міської ради Андрій Табалов.

Серед великих проектів здобули перемогу "Велокроп – облаштування першої у мiстi сучасної велосипедної дорiжки" та "Спортивне мiстечко на Жадова". Залишок коштів становить 500 тисяч гривень.

Серед малих проектів перемогли "Облаштування притулку для безпритульних тварин "Щасливий пес"; "Активне життя – запорука довголiття"; "Спортивний майданчик "Живемо активно"; "Дитячо-спортивний комплекс на 101-му мiкрорайонi"; "ВЕСЕЛКА – велика країна спорту"; "Сучасний дитячий майданчик на провулку Кропивницького"; "Дитячо-спортивний комплекс "Квiти життя"; "Здоров’я понад усе"; "Молодiжний центр "Sociolla"; "Спортивно-дитячий майданчик "Наша мрiя"; "Кропивницький пiвмарафон-2020". Залишок коштiв – 84 тисячі 114 гривень.

Серед соцпроектів – "Допоможи дитинi побачити свiт" та "Територiя рiвних можливостей". Залишок – 124 тисячі 500 гривень.

Під час засідання координаційної ради також вирішили розподіли залишок з усіх проектів – 708 тисяч 614 гривень. Кошти виділять на три малі ініціативи, які були черговими у рейтингу, а саме – "Дивосвіт", "Осучаснення спортивного майданчику "Казкова фізкультура" та "Спортивно ігрове містечко "Ластівка".

Підтримали й рішення, аби на сесії міськради розглянути питання про отримання мільйона гривень на реалізацію двох соцпроектів – "Інклюзивна освіта в місті: разом крок за кроком", "Доступне дитинство" майданчик для дітей з інвалідністю на Кущівці" і малого проекту "Сквер для кожної родини".


Джерело статті: “http://rk.kr.ua/kropivnitskii-okrim-peremozhtsiv-gromadskogo-bjudzhetu-2020-profinansujut-i-nizku-inshih-proektiv”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя