АН - 12 не мав дозаправлятися у Львові, загиблих задавив вантаж, котрий розміщувався у літаку

АН — 12 не мав дозаправлятися у Львові, загиблих задавив вантаж, котрий розміщувався у літаку Андрій Садовий. Фото: А.Поліковський / iPress.ua

Причиною загибелі п’яти осіб під час аварійної посадки літака Ан-12 поблизу Львова став вантаж, який перевозився, повідомив мер Львова Андрій Садовий, передає "Інтерфакс — Україна". Об этом сообщает ukr-vpered.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Кабіна повністю зрізана, все розкидано. Вантаж, який був у літаку, задавив людей, які там перебували. Тому шансів ще когось знайти… Це дуже складно. Кажуть про 8-ох членів екіпажу. Трьох фактично врятували. Щодо інших поки що ніякої позитивної інформації нема. Але багато фрагментів тіл розкидано є біля самого літака", — наведено слова мера на сайті Львівської міськради в п’ятницю.

Він зазначив, що літак не мав здійснювати планову посадку для дозаправки у Львові. "Він попросив екстрену можливість дозаправитися і просто не дотягнув до злітно-посадкової смуги кілька кілометрів. Тут поблизу житлові будинки, і якби він упав туди — була б катастрофа", — прокоментував Садовий.

У повідомленні міськради зазначається, що троє постраждалих членів екіпажу літака перебувають у міській клінічній лікарні №8 Львова у важкому стані. Мер міста перебуває на місці події.

У свою чергу депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич, який одним із перших повідомив про обставини і подробиці аварії, повідомив, що "весь шлях падіння літака залитий гасом, що дивно, якщо воно (паливо) закінчувалося".

Нагадаємо, що троє потерпілих, яких доставили з місця авіакатастрофи під Львовом, перебувають у важкому стані.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/an__12_ne_mav_dozapravlyatysya_u_lvovi_zagyblyh_zadavyv_vantazh_kotryy_rozmishchuvavsya_u_litaku_301338.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя