ВООЗ пропонує змінити статус марихуани у конвенції ООН

ВООЗ пропонує змінити статус марихуани у конвенції ООН Об этом сообщает ladypost.in.ua со ссылкой на СМИ.

Всесвітня організація охорони здоров’я пропонує змінити статус канабісу Про це пише Newsweek, повідомляє УНІАН. Зробити це хочуть через велику кількість доказів того, що його можна ефективно використовувати для лікування низки проблем зі здоров’ям.

Всесвітня організація охорони здоров’я пропонує змінити статус канабісу

Про це пише Newsweek, повідомляє УНІАН.

Зробити це хочуть через велику кількість доказів того, що його можна ефективно використовувати для лікування низки проблем зі здоров’ям. Таким чином, позиція організації радикально змінилася. Адже впродовж 60 років її експерти наполягали, що канабіс не можна використовувати як ліки. Але тепер Експертний комітет з питань наркотичної залежності запропонував усунути смоли канабісу й інші продукти з марихуани зі Списку IV у Єдиній конвенції ООН про наркотичні засоби.

"Канабіс і його смоли включені в Список І й Список IV Єдиної конвенції про наркотичні засоби від 1961 року. Субстанції, включені до обох цих списків, особливо придатні до зловживань і мають негативний вплив, при цьому не вирізняються терапевтичним застосуванням. Інші субстанції, які включені до Списків І і IV – це аналоги фентанілу, героїн й інші опіоїди, які вважаються особливо небезпечними. Вживання цих речовин пов’язане зі значною загрозою смерті, в той час як застосування канабісу не пов’язане з таким ризиком", — йдеться у звіті Комітету.

"З огляду на представлені докази, Комітет вважає, що рослини коноплі й смола канабісу не викликають такого ж шкідливого ефекту, як і інші речовини зі Списку IV", — зауважено в документі.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/VOOZ_proponue_zminiti_status_marihuani_u_konventsii_OON_377395.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя